Waller Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Waller |
| Features | Fabric |
Warrick Table Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Warrick |
| Features | Fabric |
Waterfall Black King Upholstered Bed
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 94 × 81 × 50 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |
Waterfall Black Queen Upholstered Bed
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 94 × 65 × 50 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |
Waterfall Off-White Pair of Upholstered Dining Chairs
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |
Wessex Floor Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wessex |
| Features | Fabric |
Wessex Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wessex |
| Features | Fabric |
Western Sky Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Western |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Chair and a Half
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 52 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Conversation Sofa
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 101 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Loveseat
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 59 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 27 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |





