Plinth Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plinth |
| Features | Fabric |
Pollard Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Pollard |
| Features | Fabric |