Lottie Fabric Chair
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Chair
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |



