F9 Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F924210SC Swivel Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 43 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
F931257 Sofa
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Gemini – Capri Silver Power Lift Recliners With Articulating Headrest
| Dimensions | 38 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Glendora Accent Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey, White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Harlow Leather Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 33 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Harvey Ellis Rocker, with Inlay
| Dimensions | 31.5 × 26 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Helen Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Transitional |
Holden Queen Sleeper
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |








