Wing Chair 083610BD
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 43 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Winnie Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Winston Loveseat
| Dimensions | 38 × 57 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Winston Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Winston Sofa
| Dimensions | 38 × 79 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |



