Bay Bridge Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Leather Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bay Bridge Leather Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |




