Thomas Fabric Sofa
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 85 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Thomas |
| Features | Fabric |
Thornton Fabric Chaise Lounge
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 43 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |
Thornton Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 77 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |













