Spyglass Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Spyglass |
| Features | Fabric |
St. Armand Entertainment Console
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.75 × 60 × 34.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Power |
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |