Lois Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Lois |
| Features | Fabric |
Meltdown Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meltdown |
| Features | Fabric |
Mendell Table Lamp
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Mendell |
| Features | Fabric |