Tayson Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Tayson |
| Features | Fabric |
Trentino Table Lamp, Green
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Trentino |
| Features | Fabric |