Davis Leather Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Davis |
| Features | Leather, Power, Power Reclining |
Davis Leather Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Davis |
| Features | Leather, Power, Power Reclining, Rocking |
Drew Fabric Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 59 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Elva Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Elva |
| Features | Fabric |
