Wessex Floor Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wessex |
| Features | Fabric |
Wessex Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wessex |
| Features | Fabric |
Western Sky Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Western |
| Features | Fabric |
Whisper Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Whisper |
| Features | Fabric |