Potter Table Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Potter |
| Features | Fabric |
Quite The Buzz Floor Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Quite |
| Features | Fabric |



