Heritage Live Edge Upholstered Bed
Call for Price

Octavia TABLES 50578/25+90480/42
Call for Price
B1B-551 – Mira Dining Chair – Greige
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Available ONLY as shown: B1B Greige finish and fabric 71652L11 |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 41 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 22.25 × 38 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Mira |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.