C11-531-V1 – Corso Side Chair – Coconut
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | C150 CoconutFabric # 71582L12 |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 19 lb |
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 20.5 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.