Industrial 74" Console DN1074-FRT
Call for Price
Woven Side Uph Chair 2in
Call for Price
Kingsley Sideboard
"*" indicates required fields
Description
Quietly elegant with concave curved ends and gently arched applied panels on each door, this reclaimed pine sideboard offers substantial storage with a shelf behind each door. Perfect beneath a piece of art, it also welcomes a big screen TV making this cabinet a great fit in many rooms.
Product Details
| Item Weight | 107 |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine |
| Dimensions | W:74 x D:20 x H:36.5 |
Additional information
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 74 × 36.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kingsley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Sundance – Sandstone 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch With Quartz Insert Dining
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.