Modern Farmhouse Bowen Side Chair
Call for Price
Hanover Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CEA-301-V1 – Paramount Round-To-Oval Dining Table – Kona
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Walnut Solids |
|---|---|
| Notes | Maximum extension 100″ with two 24″ leavesAntique brass finish ferrules and accents |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 172 lb |
| Apron Height | 27 in |
Additional information
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.