Waterfall Black Accent Table
Call for Price
Destinations Collection - 48'' TV Stand in Heather Gray
Call for Price
LR-1001-12 – Gunner Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Ultra Plush |
| Notes | Chair LR-1001-6 |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 28 lb |
| Leather | 42 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.00 yrd |
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27.5 × 19.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
CM Leather Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.