Hidden Treasures Quatrefoil Shaped Coffee Table
Call for Price
Alder Grove 84" Console
Call for Price
Return Desk
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Return Desk | Constructed of hardwood solid and Acacia veneer |
|---|---|
| Return Desk | Not a stand-alone unit, Must be purchased with #28034 Peninsula Bookcase |
| Return Desk | Return desk can be placed to the right or left of #28034 Peninsula Bookcase to form a right or left ‘L’ desk configuration |
| Dimensions | 56.00″W X 26.00″D X 30.00″H |
| Weight | 56.22 lbs |
| Not a stand-alone unit, Must be purchased with #28034 Peninsula Bookcase | Yes |
| Return desk can be placed to the right or left of #28034 Peninsula Bookcase to form a right or left ‘L’ desk configuration | Yes |
Additional information
| Weight | 56.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Perspectives |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200blk)
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 48 In. Hutch
Boca 60 In. Writing Desk
Boca Corner Table
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.