Como 436 Armless Chair
Call for Price
Hudson Track Arm Swivel Glider Power Recliner
Call for Price
3115O – Ferguson Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Velcro Attached |
| Seat Fill | Down Plush |
| Volume | 11 cft |
| Weight | 20 lb |
| Leather | 29 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 28.5 × 18.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.