Cole Chair
| Dimensions | 38 × 47 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Cole Cocktail Ottoman
| Dimensions | 30 × 30 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Collegedale Leather Sofa
| Dimensions | 35 × 79 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Collegedale Sectional
| Dimensions | 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |




