Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Sienna Dining Chair
| Dimensions | 16.75 × 17.75 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
South Hampton Bedroom Dresser
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Contemporary |
Southampton 7-Drawer Solid Wood
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Armoire
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Bedroom Chifferobe
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |





