Charlotte Upholstered Bed
Call for Price

Ricard PUB TABLES 50964-42/57+90280
Call for Price
C5H-612 – Casa Bella Hexagonal Chairside Table – Timber Grey
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**C51 Timber Grey |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 50 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.75 × 18 × 24.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C59-404 – Casa Bella Carved Credenza
C59-601 – Casa Bella Sunburst Cocktail Table
C59-621 – Casa Bella Sunburst Chairside Table
C5B-136 – Casa Bella Uph Bed – King 6/6 – Sierra
C5B-137 – Casa Bella Uph Bed – Cal King 6/0 – Sierra
C5B-156 – Casa Bella Carved Bed – King 6/6 – Sierra
C5B-205 – Casa Bella Louvered Dresser – Sierra
C5B-224 – Casa Bella Three Drawer Nightstand – Sierra
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Americana Modern – Denim Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.