Sierra Trestle Table Top & Base - T-4272XXA
Call for Price

Westend Swivel Chair
Call for Price
Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
TY787-819
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Driftwood, Gray, Legacy Classic Furniture
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Quartered White Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Painted Lined Drawer Fronts And Accents Add Texture | Yes |
| Brushed Nickel Hardware | Yes |
| Width | 54 |
| Depth | 30 |
| Height | 18 |
| Finish | Driftwood |
| Fabric | N/A |
| Material | Quartered White Oak with Oak veneers |
| Hardware | Brushed Nickel |
Additional information
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | TY787 Staycation AT |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.