Back to products
Sonoma Solid Wood Round End Table
Call for Price
Sonoma Solid Wood Round Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
51031212
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Antique White/Distressed Gray, Brown, Classic Home, Cocktail & Coffee Tables
Description
The Sonoma Round End Table features a distressed reclaimed pine base and a concrete laminate top, blending organic design with modern accents. Its unique construction and natural materials make it a striking addition to any space, perfect for adding character and style to your living room or bedroom.
Product Details
| Overall Dimensions | 52”W x 52”D x 18”H |
|---|---|
| Materials | Concrete Laminate, Reclaimed Pine |
| Colors | Antique White/Distressed Gray |
| Weight | 99 lbs |
Additional information
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 18 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique White/Distressed Gray |
| Style | Rustic Industrial |
| Collection | Sonoma |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Sonoma Solid Wood Round End Table
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.