Mackintosh Wine Console Table W/2 Stools
$2,144.00 Original price was: $2,144.00.$1,348.99Current price is: $1,348.99.
Topaz-hamilton Rectangular End Table
Call for Price
Topaz-hamilton Rectangular Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
085-910
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Cream, Dark Stain, Hammary
Description
Our Topaz collection is a combination of wood, metal and travertine. This combination fashions a distinctive transitional design offering a bold look for todays home interiors.
Additional information
| Dimensions | 29.5 × 49.5 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Topaz-Hamilton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
792750-68BD Sleeper Sofa
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
CM Modern Chairs
CM Modern Chairs
Related products
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.