Copenhagen Upholstered Bed
Call for Price

Zoel Non-extendable table 51460/2530+90486/49
Call for Price
C6C-723 – Aria Console Table – Brownstone/Oxford White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C6C SPECIAL COMBO FINISH: Case: Oxford White – Legs: Brownstone |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 135 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 96 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C69-125 – Aria Upholstered Bed – Queen 5/0
C69-126 – Aria Upholstered Bed – King 6/6
C69-127 – Aria Upholstered Bed – Cal King 6/0
C69-145 – Aria Bed – Queen 5/0
C69-146 – Aria Bed – King 6/6
C69-147 – Aria Bed – Cal King Size 6/0
C69-204 – Aria Dresser
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.