Odessa Bookcase Large Wormy Maple
Call for Price
Bonded Round Mirror
Call for Price
Ella Aluminum Rectangle Outdoor Console Table 50 In. W X 35 In. H
"*" indicates required fields
Description
The Ella Console features a base of interlocking aluminum ovals and a Superstone composite tabletop for a sophisticated accent in any outdoor room.
Additional information
| Weight | 43.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.625 × 50 × 35 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray, White & Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Ella |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ella Aluminum Round Outdoor End Table 20 In. W X 23 In. H
Related products
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.