34in Lift Lid Cocktal Tbl
$1,018.00 Original price was: $1,018.00.$678.99Current price is: $678.99.
Sofa Table
Call for Price
End Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Scaled down for a smaller footprint, perfect for apartments and condos | Yes |
| Dimensions | 16.75″W X 16.75″D X 22.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 15.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.75 × 16.75 × 22 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Eliza |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
End Table
Liam Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.