Today’s Hours Getting Hours
100 Series Selectionals by Stickley Mid Size Sofa
| Dimensions | 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
3904AL Hayli Leather Chair
| Dimensions | 37 × 33 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
7000 Series
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
7174 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
8L00-10 Lyndon Ottoman
| Dimensions | 26 × 37 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Aiden Power Gliding Recliner with Power Headrests
| Dimensions | 43 × 37 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recliner |
| Style | Transitional |
Arlo Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat
| Weight | 309 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sectional with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa
| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Reclining Sofa
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |










