Today’s Hours Getting Hours
35710 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
39110 Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
89900 New Traditions Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Angie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Arlo Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Black, Orange |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Catalina Power Reclining Sofa & Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Creswell Swivel Chair
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30.5 × 32 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Modern |
Fern Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Fern Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Highlands Mirror
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Wood |
| Style | Modern |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Martine Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Martine Upholstered Back Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Martine Upholstered Back Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Modern Living Room Chair 036210BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |










