Today’s Hours Getting Hours
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Henry Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Highlands Mirror
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Wood |
| Style | Modern |
Highlands Oak Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mission, Rustic |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kale Swivel Chair
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 38 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Kenzie Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |
Kingman Swivel Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Leopold’s Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Leopold’s Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |













