Jakson Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Swivel |
| Style | Casual |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kenzie Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |
Knox Chair with Nails
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Monroe Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Palettes Boat Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |














