Sofa 731850BD
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 93 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |


