Today’s Hours Getting Hours
Creswell Swivel Chair
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30.5 × 32 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Modern |
Crossbuck Maple Live Edge Dining Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Farmhouse |
Double Reclining Sofa EZ1A01
| Dimensions | 37 × 79 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Dwyer Three-Drawer Nightstand
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Maple, Storage |
| Style | Farmhouse |
Fern Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Finley Fabric Power Incliner
| Dimensions | 39 × 37 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Henry Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Highlands Mirror
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Wood |
| Style | Modern |
Highlands Oak Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mission, Rustic |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kale Swivel Chair
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 38 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Kenzie Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |












