Today’s Hours Getting Hours
Raleigh Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Randall Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 105 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Randall Ottoman
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 41 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Randall Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Randall Square Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Randall Three-Cushion Sofa
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Randall Two-Cushion Sofa
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ranlo Leather Swivel Arm Chair
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 35.5 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Reagan Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Reed Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Reed Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Contemporary, Modern |
Reed Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Reed Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |












