Casual Retreat Sectional 7511-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Slipcovered 2 Seat Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 80 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Sofa 713150BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Casual Retreat Sofa 742950
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Wood Chair
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Farmhouse |
Caylor Cocktail Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Chair 797020PC
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 54 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Chair 94210BDSG
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 32 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Chair PD23110BD
| Dimensions | 40 × 39 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chaplin Chair and 1/2
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional, Transitional |
Chaplin Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Charlie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Charlie Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
CM Essentials 752350
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |












