Brooks Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Camden Swivel Glider
| Dimensions | 35 × 34 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Cash Chair
| Dimensions | 34 × 36 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Casual Retreat 3 Seat Sleeper Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Chair 017510
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Grey 3 Seat Sleeper Slipcover Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Grey Slipcover Sofa
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Sectional 7511-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Slipcovered 2 Seat Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 80 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Sofa 713150BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Casual Retreat Sofa 742950
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Wood Chair
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Farmhouse |
Caylor Cocktail Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Chair 94210BDSG
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 32 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |













