Chaplin Chair and 1/2
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional, Transitional |
Chaplin Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Charleston Dresser 3
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse |
Charleston Night Stand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse |
Charlie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Charlie Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Chester Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 92 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Chester Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 92 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Power Recliner |
| Style | Transitional |
Chester Power Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 38.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Chesterfield Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Vintage |
CM Essentials 752350
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Leather Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 35 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern, Transitional |
CM Leather Chair L035710BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
CM Leather Chair L061310BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
CM Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 33 × 49 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |













