Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gigi Cocktail Ottoman
| Dimensions | 37 × 37 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Glendora Accent Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey, White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hallie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Harlow Leather Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 33 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Helen Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Transitional |
Highlands Ottoman Oak
| Dimensions | 19.75 × 22.5 × 16.25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Holden Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Huck Double Reclining Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Huck Sectional
| Dimensions | 57 × 95 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Izzie Chair
| Dimensions | 39 × 40 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













