Today’s Hours Getting Hours
Thompson Leather Swivel Glider
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Recliner |
| Style | Transitional |
Thompson Swivel Glider
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Woodlawn Rocking Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |


