Today’s Hours Getting Hours
Bowie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Brisbane Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Bryce Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Canyon High Top and Base
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Capron Office Chair
| Dimensions | 28.4 × 22.8 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Casters, Customizable, Fabric, Leather, Metal, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Carolina Track Arm Sofa
| Dimensions | 81 × 37 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Contemporary |
Cascade Rectangular Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 49 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Catalina Power Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 72 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |












