Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Paula Deen Three Cushion Sofa P735650BD
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 100 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Paula Deen Wood Trim Chair P036410BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paxton Sofa
| Dimensions | 36 × 85 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century Modern |
Philip Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Philip Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Raleigh Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Reagan Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Rectangular Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Reed Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Reed Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Contemporary, Modern |
Reed Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |













