Today’s Hours Getting Hours
Carson Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional, Transitional |
Carson Sofa
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 91 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Carter Fabric Power Reclining Sectional with Power Headrests & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cup Holders, Customizable, Leather, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Carter Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 261 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Sofa with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 347 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Cascade End table
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cascade Rectangle Cocktail Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 54 × 16 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cascade Rectangular Cocktail Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 49 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Cascade Square Cocktail Table
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 16 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Modern |
Cash Chair
| Dimensions | 34 × 36 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Casual Retreat 3 Seat Sleeper Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Chair 017510
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Casual Retreat Grey 3 Seat Sleeper Slipcover Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |













