Today’s Hours Getting Hours
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Plaza Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Traditional, Transitional |
Plaza Swivel Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Raleigh Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Ranlo Leather Swivel Arm Chair
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 35.5 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Reagan Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Ridgebury Panel Arm Swivel Glider
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Ridgebury Swivel Glider
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 33 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Rochelle Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Roundabout Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Shipley Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Sloan Swivel Chair
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 40 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |












