Today’s Hours Getting Hours
Benchmade Custom Upholstery Petite Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Corinna Leather Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Glendora Accent Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Grey, White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hunt Club Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Stressless Consul
| Dimensions | 27.95 × 29.92 × 39.37 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Jerelyn 5’3″ x 7′ Rug
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 63 × 4 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Multi, Orange, White, Yellow |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Machine woven, abstract design in ivory, taupe, mustard, burnt orange and shades of blue. Indoor/outdoor safe. 2mm pile. Polyester/polypropylene blend, backed with latex. Spot clean only. Rug pad recommended. |
| Brand | Ashley Furniture |






