Today’s Hours Getting Hours
1C32H EZ1C00H Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Headrest, Leather, Power, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2917AL Louis Ottoman
| Dimensions | 19 × 23 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Avignon Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Beacon Club Chair
| Dimensions | 35 × 33 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Beckham Leather Modular Charging Console
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 12 × 20 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Beckham Leather Ottoman
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 19.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Bow Arm Morris Recliner
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Manual Recline, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Contemporary, Mission |
Carolina Leather Track Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
David Pecan Leather Chair
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 48 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
David Pecan Leather Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
David Pecan Leather Sofa
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Elroy Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Elroy Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |










