Today’s Hours Getting Hours
Elroy Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Leopold’s Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Leopold’s Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Arm Chair
| Dimensions | 25.5 × 23 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Zg5 Zero Gravity Recliner
| Dimensions | 41 × 33 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Zebra Arm Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Black, Gold, White |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Oak |
| Style | Farmhouse |
Denver Arm Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Farmhouse |
Billings Wing Chair
| Brand | Furniture Classics |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Oak |
| Style | Farmhouse |
Palliser Furniture Zero Gravity Power Recliner 41089-42
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |







