RP Ria Natural/Ivory 16×36
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
WCV005-1818P Washed Cotton Velvet 18 X 18 inch Sea Foam Pillow
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
SLD Heirloom Velvet Stone Gray 14×20
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Dayna DYA-002 Global Cotton Pillow Kit
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Beige, Burgundy, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Hydrangea Minis S/4
| Brand | Paragon |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Fabric |
| Style | Casual, Cottage |
KIK003-1818P Kikuyu Pillow Kit – 18 x 18 x 4 in.
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Cristela Wall Art
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.75 × 36.63 × 2.38 in |
| Color | Brown/Beige, Metallic, Taupe |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Abstract design in shades of taupe, cream and silver. Gallery wrapped canvas. Glitter embellishment/hand painted/textured. D-ring bracket for hanging. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
V140194 Fae Blush
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Cream, Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
AF Kadel Thyme Green Multi 14×20 (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Green, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
RM Cadiz Ivory/Black 14×26
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Boxberg Power Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 40 × 34 in |
| Color | Bark, Brown/Beige |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Macleary Sofa
| Weight | 133.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 82 × 36 in |
| Color | Black/Gray, Navy |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Galice Oversized Accent Ottoman
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39.13 × 18.63 in |
| Color | Black/Gray, Light Gray |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Round |
| Series Features | Oversized accent ottoman. Upholstered in light gray faux flokati fur. Hidden non-slip plastic feet in black. |
| Brand | Ashley Furniture |



