Today’s Hours Getting Hours
Chair 797020PC
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 54 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Dalton-Lucky Charcoal-Power Recliner
| Dimensions | 39.75 × 42 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Cup Holders, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Davis Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Double Reclining Loveseat EZ4F03
| Dimensions | 38 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ1A01
| Dimensions | 37 × 79 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ4F01
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Fabric Power Incliner
| Dimensions | 39 × 37 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Gemini – Capri Silver Power Lift Recliners With Articulating Headrest
| Dimensions | 38 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |











